061 Warszawa, Trakt Królewski
Krakowskie Przedmieście

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1 Małgosia Bogumił Team 360 05.06.2021 25/25 2 Dariusz Bogumił Team 360 05.06.2021 25/25 3 Olga Miziołek Team 360 05.06.2021 25/25 4 Jurek Miziołek Team 360 05.06.2021 25/25 5 Andrzej Miziołek Team 360 05.06.2021 25/25 6 Magdalena Turska Team 360 05.06.2021 25/25 …

060 Warszawa, Trakt Królewski
Wokół Zamku Królewskiego

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1 Małgosia Bogumił Team 360 05.06.2021 22/22 2 Dariusz Bogumił Team 360 05.06.2021 22/22 3 Olga Miziołek Team 360 05.06.2021 22/22 4 Jurek Miziołek Team 360 05.06.2021 22/22 5 Andrzej Miziołek Team 360 05.06.2021 22/22 6 Magdalena Turska Team 360 05.06.2021 22/22 …

056 Warszawa,
Pałac Kultury i Nauki

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 22.05.2021 20/20 2 Anna Król Pędzące Króliki 30.05.2021 20/20 3 Adam Król Pędzące Króliki 30.05.2021  20/20 4 Agnieszka Król Pędzące Króliki 30.05.2021  20/20 5 Michał Król Pędzące Króliki 30.05.2021  20/20 6 Piotr Osiński Warszawa 30.05.2021 …

069 Warszawa, Trakt Królewski
Łazienki Królewskie – Zespół pałacowo-parkowy

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1 Katarzyna Romanowska Miśki Pyśki 16.05.2021 26/26 2 Gabriela Romanowska Miśki Pyśki 16.05.2021 26/26 3 Anastazja Romanowska Miśki Pyśki 16.05.2021 26/26 4 Klara Romanowska Miśki Pyśki 16.05.2021 26/26 5 Konrad Janowski GSMnO Wyjątkowi 16.05.2021 26/26 6 Krzyś Bogumił Bogumiłowie 16.05.2021 26/26 7 …

068 Warszawa, Trakt Królewski
Łazienki Królewskie – Królewscy goście

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1 Katarzyna Romanowska Miśki Pyśki 15.05.2021 18/18 2 Gabriela Romanowska Miśki Pyśki 15.05.2021 18/18 3 Anastazja Romanowska Miśki Pyśki 15.05.2021 18/18 4 Klara Romanowska Miśki Pyśki 15.05.2021 18/18 5 Konrad Janowski GSMnO Wyjątkowi 15.05.2021 18/18 6 Piotr Osiński Warszawa 15.05.2021 18/18 7 …

055 Warszawa,
Plac Teatralny

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 13.05.2021 24/24 2 Agnieszka Michałowska Warszawa 05.06.2021 22/24 3 Piotr Michałowski Warszawa 05.06.2021  22/24 4         5         6         7         8 …

051 Śladami Powstania Warszawskiego

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1       18 + LOP/18 + LOP 2         3         4         5         6         7         8     …

A20 Kałuszyn,
Koziołek, Złoty Ułan i Wszyscy Święci

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 23.04.2021 23/23 2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 23.04.2021  23/23 3 Agnieszka Michałowska Warszawa 15.05.2021 23/23 4 Piotr Michałowski Warszawa 15.05.2021 23/23 5         6         7   …

A19 Międzyrzec Podlaski,
Spacerkiem po Rynku

  L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość  Data zgłoszenia Liczba odpowiedzi 1 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 25.04.2021 20/20 2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 25.04.2021  20/20 3         4         5         6         7       …